KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 16695120

nr 1669 5120

Akvarell

Enrico Arcioni (1875-1954), Ryssland, Rysk bonde. Signerad, akvarell, 48x35 cm, yttermått inklusive ram: 63x51 cm

måndag 16 december 2024
kl 20:02:47